Nabídka práce Údržbář letištní techniky a dopravních prostředků - Mošnov na Novojičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚDRŽBÁŘ LETIŠTNÍ TECHNIKY A DOPRAVNÍCH PROSTŘEDKŮ v lokalitě Mošnov na Novojičínsku přichází na pracovní trh ke dni 05.09.2024 firma - zaměstnavatel Letiště Ostrava, a.s. (26827719). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 32 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Údržbář letištní techniky a dopravních prostředků
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Správci objektů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.09.2024
Mzda:
30 000 až 32 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
z:4.9.2024, a:5.9.2024
PP na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou, nástup možný dle dohody.

Co Vás čeká?
Hlavní náplní práce jsou činnosti spojené s komplexní péčí o motorová vozidla a mechanizační prostředky letiště - běžné odborné práce při jejich opravách a údržbě
Zajišťování preventivní kontroly vozidel
Obsluha mycího zařízení
Kontrola vozidla po opravě nebo diagnostika závady
Střední opravy vozidel
Údržba letecko-provozních ploch a parkovišť
Úkony spojené s výměnou provozních kapalin a pneu vozidel a techniky
Příprava a provedení STK vozidel

Koho hledáme?
Jste absolventem SOU v oboru automechanik/mechanik opravář
Jste spolehliví, zodpovědní, samostatní a láká Vás práce v blízkosti letadel?
Vlastníte ŘP skupiny B a C?

Co musíte splnit?
Podmínkou pro přijetí je trestní bezúhonnost (čistý výpis z rejstříku trestů) a dobrý zdravotní stav

Co nabízíme?
Atraktivní pracovní prostředí mezinárodního letiště
Přátelský a sehraný pracovní kolektiv
Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), s možností prodloužení na dobu neurčitou
5 týdnů dovolené, podpora stravování, penzijní připojištění, zvýhodněná nabídka mobilního operátora

Inf: Termín bude uchazeči o pracovní místo sdělen na jeho uvedenou kontaktní adresu v CV

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67085758
Zaměstnavatel:
Letiště Ostrava, a.s. (26827719)
Kde budete pracovat:
Letiště Ostrava, a.s.
Mošnov na Novojičínsku 401
Kontaktní údaje:
E-mail: jobs@ostrava-airport.cz