Nabídka práce Konstruktér/ka - diagnostik - Senice na Hané na Olomoucku

S novou nabídkou volného pracovního místa KONSTRUKTÉR/KA - DIAGNOSTIK v lokalitě Senice na Hané na Olomoucku přichází na pracovní trh ke dni 04.09.2024 firma - zaměstnavatel PANAV, a.s. (47672731). Výše nabídnuté mzdy je 39 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Konstruktér/ka - diagnostik
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojírenští technici projektanti, konstruktéři
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
04.09.2024
Mzda:
32 500 až 39 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- konstrukční práce ve 2D a 3D
- návrhy nových technických řešení
- návrhy vzduchových a elektrických instalací vozidel
- práce s diagnostickým softwarem
- správa a tvorba telematického portálu (komunikace se zákazníky a dodavateli)
- tvorba výrobní dokumentace pro zakázkovou i sériovou výrobu
- využívání zkušeností z výroby a provozu ke zlepšení výrobků

Požadujeme:
- VŠ/SŠ technického směru
- technické znalosti podmínkou
- znalost angličtiny podmínkou

Zaměstnanecké výhody:
- pružnou pracovní dobu
- zázemí české společnosti s dlouholetou tradicí
- 5 týdnů dovolené
- kantýna a závodní stravování - obědy za 40,- Kč (výběr ze 4 jídel)
- po půl roce v pracovním poměru příspěvek na penzijní připojištění 650,- Kč / měsíc
- pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou při výkonu zaměstnání

Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Reference:
67086020
Zaměstnavatel:
PANAV, a.s. (47672731)
Kde budete pracovat:
PANAV, a.s.
Senice na Hané na Olomoucku, Nádražní 212
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 584 961
E-mail: helena.skobrtalova@panav.cz

Další nabídka práce podle lokality

Často poptávaná zaměstnání