Nabídka práce pomocní skladníci - vykládači kontejnerů - Český Těšín na Karvinsku

S novou nabídkou volného pracovního místa POMOCNÍ SKLADNÍCI - VYKLÁDAČI KONTEJNERŮ v lokalitě Český Těšín na Karvinsku přichází na pracovní trh ke dni 05.09.2024 firma - zaměstnavatel Marta Agnieszka Ryborz (09368299). Výše nabídnuté mzdy je 200 Kč/hod hrubého.

Pracovní pozice:
pomocní skladníci - vykládači kontejnerů
Odvětví:
Výroba a provoz
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Pomocní skladníci
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.09.2024
Mzda:
180 až 200 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
Výpomoc při vykládání kontejneru.
Pro náš e-shop hledáme spolehlivého a zručného brigádníka na jednorázové vykládky kontejneru.
!!! Z DŮVODU MANIPULACE S BALÍKY NAD 15KG JE PRÁCE VHODNÁ SPÍŠE PRO MŮŽE !!!
NÁPLŇ PRÁCE:
- vykládání kontejneru
- manuální práce – manipulace s balíky nad 15 kg
TERMÍNY:
- jednou měsíčně vykládka kontejneru
- trvání: cca 4 – 5 h v dopoledních hodinách (8-12 hod)
- Místo práce: 737 01 Český Těšín Nová Tovární 1746
První vykládka kontejneru ve dnech 10. - 13. 9 (přesný den vykládky bude ještě upřesněn) v 8:00.
V odpovědi na inzerát prosím uveďte, zda byste mohl v tomto termínu.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67086086
Zaměstnavatel:
Marta Agnieszka Ryborz (09368299)
Kde budete pracovat:
Marta Agnieszka Ryborz
Český Těšín na Karvinsku, Nová Tovární 1746
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 737 02 03 04
E-mail: prace@medimas.cz