Nabídka práce ÚDRŽBÁŘ - Nymburk

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚDRŽBÁŘ v lokalitě Nymburk přichází na pracovní trh ke dni 23.09.2024 firma - zaměstnavatel Changhong Europe Electric s.r.o. (27407292). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
ÚDRŽBÁŘ
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Provozní zámečníci, údržbáři
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
23.09.2024
Mzda:
26 000 až 30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- Údržba a opravy zařízení na svěřeném úseku výroby
- Úpravy výrobních linek
- Provádění preventivní údržby výrobních linek a ostatního zařízení
- Řešení nestandardních situací, nutné okamžité řešení
- Spolupráce s ostatními odděleními
- Provádění dalších činností delegovaných od vedoucího oddělení

Požadujeme:
- SŠ Technického směru (elektrotechnika, mechanika, strojařina...)
Výhodou:
- Znalost elektrických a pneumatických systémů výrobních linek
- Svářečský průkaz (svařování elektrodou -TIG )
- Odborná způsobilost elektrických zařízení NV 194/2022
- Manuální zručnost

Nabízíme: zázemí mezinárodní společnosti, příjemné a přátelské pracovní prostředí, odpovídající mzdové ohodnocení, balíček zaměstnaneckých benefitů (benefity.cz), perspektiva dlouhodobé spolupráce, nástupní plat od 26.000 -30.000 Kč dle zkušeností, plný úvazek, jednosměnný provoz.

Nástup možný ihned na dubu určitou s možností prodloužení.

Kontaktujete nás na emailu: prace@changhong.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67086567
Zaměstnavatel:
Changhong Europe Electric s.r.o. (27407292)
Kde budete pracovat:
Changhong Europe Electric s.r.o. - Nymburk
Nymburk , Severní 2439
Kontaktní údaje:
E-mail: prace@changhong.cz

Další zaměstnání podle lokality

Často poptávaná práce