Nabídka práce Odborný, vrchní referent/referentka - návrh zápisu v katastru - Přerov

S novou nabídkou volného pracovního místa ODBORNÝ, VRCHNÍ REFERENT/REFERENTKA - NÁVRH ZÁPISU V KATASTRU v lokalitě Přerov přichází na pracovní trh ke dni 09.09.2024 firma - zaměstnavatel Katastrální úřad pro Olomoucký kraj (71185186). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 31 820 Kč hrubého.

Odborný, vrchní referent/referentka - návrh zápisu v katastru
Odvětví:
Administrativa
Specialisté v oblasti vnitřních věcí státu a regionálního rozvoje
Úvazek:
Služební poměr
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
09.09.2024
Mzda:
21 710 až 31 820 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 5 týdnů dovolené + 5 dnů sick days
Zvláštní prémie osobní příplatek; odměny
Jiné výhody příspěvky z FKSP
Nástup možný i dle dohody. Platová třída 9., platový stupeň dle předchozí započitatelné praxe.

Náplň práce:
Příprava a návrh zápisů v řízeních vedených v protokolech; Zakládání spisů v protokolech; vyznačování plomby, včetně zasílání informace o provedené plombě a o zahájení správního řízení. Zpracovávání návrhu aktualizace údajů souboru popisných informací na podkladě příslušných listin. Spolupráce při odstraňování neúplných nebo nesprávně strukturovaných zápisů v databázi.

Zájemci se mohou hlásit:
Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo (dále jen "žádost") podané ve lhůtě do 20. září 2024, tj. v této lhůtě
- doručené služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu Katastrální úřad pro Olomoucký kraj, Jeremenkova 110/15, 772 00 Olomouc,
- podané osobně na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese,
- podané v elektronické podobě podepsané uznávaným elektronickým podpisem na adresu elektronické pošty služebního úřadu ku.proolomokraj@cuzk.cz, nebo
- podané v elektronické podobě prostřednictvím datové schránky (ID datové schránky služebního úřadu: kp8adpb)

Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: "Neotevírat" a slovy "Výběrové řízení na služební místo odborný referent / vrchní referent - návrh zápisu v katastru, Katastrální pracoviště Přerov".
V žádosti je žadatel povinen uvést ID datové schránky nebo elektronickou adresu, na kterou mu budou doručovány písemnosti ve výběrovém řízení.

Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: "Neotevírat" a slovy "Výběrové řízení na služební místo odborný referent - poskytování informací KN a PK, poskytování podkladů, nahlížení do KN, Katastrální pracoviště Přerov".

Poznámka: Platné a úplné znění výběrového řízení je uveřejněno na elektronické adrese www.cuzk.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
67087171
Zaměstnavatel:
Katastrální úřad pro Olomoucký kraj (71185186)
Kde budete pracovat:
Katastrální pracoviště Přerov
Přerov , Husova 2846
Kontaktní údaje:
Tel.: 585552415
E-mail: bronislava.bartosova@cuzk.cz