Nabídka práce Mzdová/vý účetní - Moravská Třebová na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MZDOVÁ/VÝ ÚČETNÍ v lokalitě Moravská Třebová na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 10.09.2024 firma - zaměstnavatel Speramus s.r.o. (01814508). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 14 500 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Mzdová/vý účetní
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Mzdoví účetní
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
10.09.2024
Mzda:
14 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Vhodné pro OZP.
POŽADAVKY: vzdělání VŠ, VOŠ nebo SŠ v oborech zaměřených na ekonomiku , znalosti/dovednosti v oblasti účetnictví, mzdové agendy/personalistiky. Praxe v oboru podmínkou, umět zpracovat daňové přiznání a DP, fakturace, internetem, datovou schránkou, schopnost zpracovávat žádosti o dotace na chráněná pracovní místa, schopnost zpracovávat závěrečné zprávy, komunikace s úřady/institucemi, dodavateli, samostatnost, zodpovědnost, důslednost, spolehlivost, férovost, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, loajalitu, systematičnost
NABÍZÍME: smysluplnou práci, kvalitní pracovní vybavení, možnost dalšího odborného růstu a profesního rozvoje, příležitost k seberealizaci, práci v příjemném prostředí a kolektivu, podporu, velkou míru samostatnosti a odpovědnosti, pružnou pracovní dobu i při zkráceném úvazku
NÁPLŇ PRÁCE: komplexní vedení a zodpovědnost za účetnictví společnosti (s. r. o.) - sociální podnik, vedení a zpracovávání personální agendy, zpracování mezd a podkladů, pracovní smlouvy aj. , zpracovávání žádostí o dotaci na zaměstnance (OZP), zpracovávání závěrečných zpráv a výkazů (pro úřad práce aj.), příprava podkladů pro kontrolní orgány, fakturace, inventarizace, skladová evidence, zpracovávání účetních směrnic, evidencí, smluv, komunikace s úřady/institucemi, zpracovávání daňového přiznání, DPH
KONTAKT: emailem: ludmila dostalova@speramus.cz
Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: profesní životopis
Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení: Prohlašuji, že mě soc. podnik Speramus s. r. o. seznámil se zpracováním osobních údajů v souvislosti s ucházením se o zaměstnání.
Přihlášky zasílejte do 25.9.2024 na adresu: Speramus s. r. o., Svitavská 44, 571 01, Moravská Třebová - obálku označte heslem "VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ ÚČETNÍ", nebo scanem na e-mail: ludmila dostalova@mtrebova.charita.cz
Vybraní zájemci budou pozváni k přijímacímu pohovoru.
Speramus s. r. o. si vyhrazuje právo nevybrat žádného zájemce.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC

Ano, Speramus s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67087636
Zaměstnavatel:
Speramus s.r.o. (01814508)
Kde budete pracovat:
Speramus s.r.o.
Moravská Třebová na Svitavsku, Kostelní nám. 24
Kontaktní údaje:
Tel.: 739 002 756
E-mail: ludmila.dostalova@speramus,cz