Nabídka práce Výrobní kontrola (m/ž) - Česká Lípa

S novou nabídkou volného pracovního místa VÝROBNÍ KONTROLA (M/Ž) v lokalitě Česká Lípa přichází na pracovní trh ke dni 11.09.2024 firma - zaměstnavatel Docter Optics s.r.o. (25011511). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Výrobní kontrola (m/ž)
Odvětví:
Výroba a provoz
Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
11.09.2024
Mzda:
32 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 26 dnů dovolené
Jiné výhody příspěvek na stravné, dopravu, prací prostředky, na školku, na dioptrické brýle
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
- manuální zručnost, jemnou motoriku prstů, rychlost
- spolehlivost, samostatnost
- pozornost, trpělivost
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
- kladný přístup k práci a ochota učit se nové věci
Vaším úkolem bude:
- vizuální kontrola plastových a skleněných čoček do autoreflektorů
- přiřazení vad a zaprotokolování chyb
- správné balení sortimentu
Nabízíme:
-smlouvu na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou
-perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující nadnárodní společnosti
-možnost dalšího rozvoje
-řadu zaměstnaneckých výhod (26 dní dovolené, příspěvek na stravování, dopravné, příspěvek na školku a dětské hromadné rekreace, příspěvek na dioptrické brýle, příspěvek na prací prostředky aj.)
První kontakt e-mailem: hornikova@docteroptics.cz
Pozice je vhodná i pro cizince a absolventy!

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67087694
Zaměstnavatel:
Docter Optics s.r.o. (25011511)
Kde budete pracovat:
Docter Optics s.r.o.
Česká Lípa , Chelčického 1932
Kontaktní údaje:
Tel.: 485 555 117
E-mail: hornikova@docteroptics.cz

Další práce podle lokality