Nabídka práce ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍK/ICE V OBLASTI POBYTOVÝCH SOCIÁLNÍCH SLUŽEB - České Budějovice

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍK/ICE V OBLASTI POBYTOVÝCH SOCIÁLNÍCH SLUŽEB v lokalitě České Budějovice přichází na pracovní trh ke dni 11.09.2024 firma - zaměstnavatel Autis Centrum, o.p.s. (02426374). Výše nabídnuté mzdy je 42 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍK/ICE V OBLASTI POBYTOVÝCH SOCIÁLNÍCH SLUŽEB
Odvětví:
Zdravotnictví
Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
11.09.2024
Mzda:
38 000 až 42 000 Kč
Pracovní pozice vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s maximálně 2. stupněm invalidity. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou.
Co Vás čeká: řízení provozu a personálu týdenního stacionáře; zodpovědnost za kvalitu poskytované péče v souladu s legislativou a standardy; řízení, motivace a rozvoj podřízených; zodpovědnost za obsazenost směn; denní spolupráce s ostatními službami v organizaci
Požadujeme: zájem o oblast sociálních služeb, chuť pomáhat; budování dobrého jména organizace; praxe v sociální a zdravotní oblasti výhodou; dobré organizační a komunikační dovednosti; schopnost stanovovat a dodržovat cíle, řídit priority; znalost práce na PC na dobré úrovni (MS Office); řidičský průkaz "B"; SŠ/VŠ vzdělání
Očekávejte: 25 dní dovolené; vzdělávání a osobní rozvoj; supervize; příspěvek na penzijní pojištění; příjemné pracovní prostředí
Zaměstnanecké výhody: Teoretické a praktické zaškolení v problematice poruch autistického spektra; možnost profesního růstu
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem nebo telefonicky.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67087757
Zaměstnavatel:
Autis Centrum, o.p.s. (02426374)
Kde budete pracovat:
Autis Centrum, o.p.s.
České Budějovice , Plzeňská 2219
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 328 211
E-mail: info@autiscentrum.cz

Další zaměstnání podle lokality