Nabídka práce Referent/ka veřejných zakázek - Dubí na Teplicku

S novou nabídkou volného pracovního místa REFERENT/KA VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK v lokalitě Dubí na Teplicku přichází na pracovní trh ke dni 11.09.2024 firma - zaměstnavatel Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace (63787849). Výše nabídnuté mzdy je 37 170 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Referent/ka veřejných zakázek
Odvětví:
Administrativa
Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
11.09.2024
Mzda:
25 280 až 37 170 Kč
Náplň práce: příprava, zadávání a kontrola veřejných zakázek, tvorba zadávacích podmínek, organizace výběru dodavatele, posuzování a vyhodnocení nabídky, zpracování zadávacích dokumentací a návrhů obchodních smluv pro veřejné zakázky.

Požadujeme: VŠ vzdělání ekonomického směru, orientaci v oboru (zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek), praxi v realizaci VZ, pečlivost, odpovědnost, týmového ducha, samostatnost, ochotu dále se vzdělávat.
Platové podmínky: 11. platová třída dle započitatelné praxe (nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě), po zapracování osobní příplatek, čtvrtletní odměny.
Nabízíme: práci v mladém dynamickém kolektivu, samostatnou kancelář, možnost home office zahrnující max. 25 % pracovní doby, pružnou pracovní dobu, možnost dalšího vzdělávání, pracovní poměr na dobu neurčitou.

Strukturované životopisy zasílejte na email marcela.kucharova@pdss.cz.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Reference:
67087847
Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace (63787849)
Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace
Dubí na Teplicku, Na Výšině 494
Kontaktní údaje:
Tel.: 417 571 102
E-mail: marcela.kucharova@pdss.cz

Další zaměstnání podle lokality