Nabídka práce SKLADNÍK/SKLADNICE - Hnojník na Frýdeckomístecku

S novou nabídkou volného pracovního místa SKLADNÍK/SKLADNICE v lokalitě Hnojník na Frýdeckomístecku přichází na pracovní trh ke dni 11.09.2024 firma - zaměstnavatel Elpro-Energo Transformers s.r.o. (07527624). Výše nabídnuté mzdy je 29 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
SKLADNÍK/SKLADNICE
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
11.09.2024
Mzda:
24 000 až 29 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
TŘ z:11/9/2024
Náplň práce:
- provádí vykládku a nakládku materiálu
- sleduje stav zásob
- účastní se kontrolních inventur
- provádí kontrolu materiálu na vstupu
- na dodacím listu písemně potvrzuje příjem materiálu s datem a podpisem
- zajišťuje naskladnění a správné uložení
- vydává materiál do výroby
- obsluha VZV a mostových jeřábů.
Požadavky:
- manuální zručnost,
- pečlivost, samostatnost,
- orientace ve výkresové dokumentaci výhodou
- zkušenosti s mostovými jeřáby, zkušenosti s VZV
- jeřábnický průkaz a průkaz VZV výhodou.
Benefity:
- náborový bonus po ukončení zkušební doby 12 000 Kč,
- po zkušební době měsíční odměna k základní mzdě 6 000 Kč,
- zvýhodněné podnikové stravování ve vlastní jídelně,
- příspěvek na penzijní připojištění po odpracovaném roce ve výši 15 000 Kč,
- mimořádná roční odměna - podíl na zisku,
- 5 týdnů dovolené,
- práce v novém, čistém provoze (dřevěný strop, přirozené světlo, podlahové vytápění).
Kontakt emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
67087910
Zaměstnavatel:
Elpro-Energo Transformers s.r.o. (07527624)
Kde budete pracovat:
Elpro-Energo Transformers s.r.o. - pracoviště
Hnojník na Frýdeckomístecku 472
Kontaktní údaje:
Tel.: 604 572 117
E-mail: prace@czechtrafo.cz

Další nabídka práce podle lokality