Nabídka práce Dělníci v pekárenské výrobě - EXPEDICE - Havířov na Karvinsku

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNÍCI V PEKÁRENSKÉ VÝROBĚ - EXPEDICE v lokalitě Havířov na Karvinsku přichází na pracovní trh ke dni 03.10.2024 firma - zaměstnavatel SEMAG spol. s r.o. (43962394). Výše nabídnuté mzdy je 200 Kč/hod hrubého.

Pracovní pozice:
Dělníci v pekárenské výrobě - EXPEDICE
Odvětví:
Výroba a provoz
Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků
Úvazek:
Dohoda o pracovní činnosti
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.10.2024
Mzda:
150 až 200 Kč/hod
Dělníci v pekárenské výrobě - EXPEDICE - Víkendové směny - Dohoda o pracovní činnosti

Náplň práce:
˘volné místo dělník/ce v pekárenské výrobě - expedice - expedování pekařských výrobků
˘příprava a vychystávání pečiva
˘telefonická komunikace se zákazníkem, obchodním zástupcem, objednávkovou službou
˘zkušenosti s expedováním výhodou, není podmínkou
˘zaučíme
˘primárně POUZE RANNÍ SMĚNY o víkendu (05:00 - 13:00 hod)

˘v případě zájmu a zaučení možnost odpolední směny, případně noční
˘pouze dohoda o pracovní činnosti
˘vhodné pro studenty

Požadujeme:
"maximální spolehlivost
"komunikativnost
"samostatnost
"výborné počty
"zodpovědnost, logické myšlení
"pracovní morálku, ochotu učit se novým věcem
"výborný zdravotní stav
"preferujeme dlouhodobý pracovní vztah
"věk 18+

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
67088761
Zaměstnavatel:
SEMAG spol. s r.o. (43962394)
Kde budete pracovat:
SEMAG spol. s r.o. - sídlo
Havířov na Karvinsku, Lidická 886
Kontaktní údaje:
Tel.: 599 507 645, 734 353 429
E-mail: prace@semag.cz