Nabídka práce Elektrikář - Duchcov na Teplicku

S novou nabídkou volného pracovního místa ELEKTRIKÁŘ v lokalitě Duchcov na Teplicku přichází na pracovní trh ke dni 16.09.2024 firma - zaměstnavatel Seves Glass Block s.r.o. (21234736). Výše nabídnuté mzdy je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Elektrikář
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
16.09.2024
Mzda:
30 000 až 50 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní náplň:
opravy, kontroly a údržba elektrozařízení

Požadavky:
vzdělání: vyučen v oboru, praxe v oboru výhodou
odborná způsobilost dle nařízení vlády 194/2022, zákona 250-§6 ( §5, §6 vyhl. 50/78)
zručnost a pečlivost při plnění zadaných úkolů
samostatné rozhodování
ochota učit se novým věcem

Zaměstnanecké výhody:
náborový příspěvek 50.000Kč, příspěvek na penzijní připojištění 1000Kč/měsíc, příspěvek na stravování 2.600Kč/měsíc (plně hrazeno zaměstnavatelem), 5 týdnů dovolené, příspěvek na dětské tábory, očkování proti chřipce, parkování v areálu společnosti a jiné benefity

Hlásit se osobně -Seves Glass Block s.r.o. 13,00-15,00 hodin spolu s životopisem, popřípadě telefonicky PO-PÁ mezi 8:00-15:00 na tel: 417 818 228

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67089071
Zaměstnavatel:
Seves Glass Block s.r.o. (21234736)
Kde budete pracovat:
Seves Glass Block s.r.o.
Duchcov na Teplicku, Bílinská 782
Kontaktní údaje:
Tel.: 417 818 228
E-mail: kariera@sevesglassblock.cz