Nabídka práce Elektrikáři pro průmyslovou automatizaci - Rožnov pod Radhoštěm na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ELEKTRIKÁŘI PRO PRŮMYSLOVOU AUTOMATIZACI v lokalitě Rožnov pod Radhoštěm na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 18.09.2024 firma - zaměstnavatel STROZA s.r.o. (25880403). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Elektrikáři pro průmyslovou automatizaci
Odvětví:
Stavebnictví
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Stavební a provozní elektrikáři
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
18.09.2024
Mzda:
30 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody příspěvek na stravování, na dopravu
Poznámka k nabídce práce:
Nástup možný IHNED.
NÁPLŇ PRÁCE:
- Elektromontáže sestav a celků strojů a zařízení podle elektrických schémat a výkresové technické dokumentace
- Příprava dílů pro montáž a materiálů pro výrobu
- Účast na instalacích, oživování a zapojování strojů ve firmě i u zákazníka
- Montáž rozvaděčů podle projektové dokumentace
- Spolupráce s elektro konstrukcí při realizaci a zprovozňování strojů a zařízení
- Účast na zlepšování interních procesů na základě dosažených zkušeností

POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání v oboru elektro (příp. vyučený s praxí)
- Kvalifikace dle vyhlášky 50/78 Sb. § 6 nebo NV194/2022 § 6
- Zkušenosti s konstrukcí jednoúčelových strojů či v oblasti automatizace výhodou
- Schopnost porozumět funkcím strojů a linek
- Technický rozhled a myšlení
- Schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilita
- Chuť neustále se učit novým věcem
- Vhodné i pro absolventy

NABÍZÍME:
- různorodou práci v dynamicky se rozvíjející technické oblasti na velmi zajímavých projektech s pokročilými technologiemi
- práci v příjemném pracovním prostředí a kolektivu se zázemím stabilní a prosperující české firmy
- zajímavé platové podmínky s důrazem na výsledky práce, profesní a technický rozvoj
- jazykové kurzy (AJ), příspěvek na stravování a dopravu, 5 týdnů dovolené a pružnou pracovní dobu

PRVNÍ KONTAKT:
VÍCE INFORMACÍ o pozicích se dozvíš na našich webových stránkách www.stroza.cz/kariera/ nebo osobně v kanceláři STROZA, s.r.o., 1. patro. Bezručova 663, Rožnov pod Radhoštěm 756 61.
Pokud Tě některá z nabízených pozic zaujme, neváhej zaslat strukturovaný životopis s motivačním dopisem na e-mailovou adresu: kariera@stroza.cz. Těšíme se na naši spolupráci.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67089977
Zaměstnavatel:
STROZA s.r.o. (25880403)
Kde budete pracovat:
STROZA s.r.o.
Rožnov pod Radhoštěm na Vsetínsku, Bezručova 663
Kontaktní údaje:
Tel.: 604498241
E-mail: kariera@stroza.cz

Další zaměstnání podle lokality

Často poptávaná práce