Nabídka práce Zapisovatel / ka - Teplice

S novou nabídkou volného pracovního místa ZAPISOVATEL / KA v lokalitě Teplice přichází na pracovní trh ke dni 20.09.2024 firma - zaměstnavatel Okresní soud v Teplicích (00024902). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 21 800 Kč .

Pracovní pozice:
Zapisovatel / ka
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Úředníci jinde neuvedení
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
20.09.2024
Mzda:
21 800 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Znalost práce s PC vč. psaní všemi deseti.
Náplň práce
Administrativní činnosti vykonávané pro okresní soud spočívající zejména v:
- v zápisu průběhu jednání a vyhotovení protokolu,
- přepisech vydávaných rozhodnutí,
- vypravování písemností,
- žurnalizaci spisů,
- plnění dalších ústních i písemných pokynů nadřízeného pracovníka vydávaných v souvislosti s výkonem soudní činnosti.
Strukturovaný životopis včetně telefonního kontraktu na Vás zašlete na adresu: mklofacova@osoud.tep.justice.cz
Zájemci budou pozváni na zkoušku ovládání a psaní na PC a poté k ústnímu pohovoru.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Reference:
67090423
Zaměstnavatel:
Okresní soud v Teplicích (00024902)
Kde budete pracovat:
Okresní soud v Teplicích
Teplice , U soudu 1450
Kontaktní údaje:
Tel.: 417 599 242
E-mail: mklofacova@osoud.tep.justice.cz