Nabídka práce Investiční technici (referent/ka) - Fryšták na Zlínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa INVESTIČNÍ TECHNICI (REFERENT/KA) v lokalitě Fryšták na Zlínsku přichází na pracovní trh ke dni 23.09.2024 firma - zaměstnavatel Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace (70850917). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 17 185 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Investiční technici (referent/ka)
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Ostatní stavební technici
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
23.09.2024
Mzda:
11 695 až 17 185 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Zvláštní prémie
Poznámka k nabídce práce:
Popis pracovní pozice / Náplň práce:
- Shromažďování a vyhodnocování požadavků na investiční akce v organizaci, stanovování optimálních způsobů realizace, zpracování návrhů investičních plánů.
- Zajišťování přípravy investičních akcí, zpracovávání investičních záměrů podle zadání, způsobů financování, projektové přípravy apod., zpracovávání rozpočtů a plánů nákladů na jednotlivé investiční akce.
- Spolupráce s odborem sociálních věcí a odborem investic Krajského úřadu Zlínského kraje ve věci plánovaných a realizovaných investičních záměrů.
- Spolupráce při přípravě a administraci zadávání veřejných zakázek po investiční stránce, zadávání menších výběrových řízení v investiční oblasti a jejich hodnocení.
- Spolupráce na přípravě smluv / objednávek, jejich změn.
- Komunikace s dodavateli investičních akcí.
- Provádění technického dozoru stavebníka.
- Přebírání prací, prověřování a zajišťování úplnosti investiční dokumentace a zpracovávání zápisů a protokolů o předání staveb, zajišťování odstraňování nedostatků v průběhu jejich realizace.
- Obstarávání dokladů a stanovisek veřejnoprávních orgánů a organizací potřebných pro vydání územního rozhodnutí a stavebního povolení a podávání příslušné žádosti a návrhů.

Požadujeme:
- Vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu (výhodou stavební nebo technické zaměření).
- Znalost stavebního zákona podmínkou.
- Znalost zákona o zadávání veřejných zakázek výhodou.
- Uživatelská znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook, internet).
- Samostatnost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení.
- Komunikační schopnosti.
- Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.
- Řidičský průkaz skupiny B podmínkou a schopnost a ochota řídit služební vozidla.

Nabízíme:
- Plat: 10. platová třída (výše platu je určena dle platových tabulek v závislosti na započitatelné praxi na základě Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění) + možné osobní ohodnocení.
- Podpora dalšího vzdělávání a profesního rozvoje.
- 25 dnů dovolené v kalendářním roce/plný pracovní úvazek.
- Příspěvek FKSP na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření nebo ostatní produkty spoření na stáří.
- Příspěvek zaměstnavatele na stravování.
- Zázemí stabilní organizace.
- Příjemný a vstřícný kolektiv.

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete svůj životopis na e-mail: personalni@ssozp.cz.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B aktivní

Ano, Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67091156
Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace (70850917)
Sociální služby pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace
Fryšták na Zlínsku, Na Hrádku 100
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 733 630 232
E-mail: personalni@ssozp.cz