Nabídka práce VŠEOBECNÁ SESTRA - České Budějovice

S novou nabídkou volného pracovního místa VŠEOBECNÁ SESTRA v lokalitě České Budějovice přichází na pracovní trh ke dni 12.10.2024 firma - zaměstnavatel Charita České Budějovice (60072709). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 33 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
VŠEOBECNÁ SESTRA
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Všeobecné sestry bez specializace
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Neurčeno
Změněno dne:
12.10.2024
Mzda:
29 000 až 33 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Charita České Budějovice je nestátní nezisková církevní organizace, poskytující zdravotní a sociální služby na území města České Budějovice a v přilehlých obcí.
Popis pracovní pozice:
- Domácí zdravotní péče - poskytování ošetřovatelské péče v domácím prostředí pacientů
(převazy ran, odběry biologického materiálu, aplikace injekcí, rehabilitační ošetřování, péče o stomie, cévkování a další ošetřovatelské úkony)
Požadujeme:
- Odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu
- Praxe ve zdravotnictví výhodou
- Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
- Zdravotní způsobilost a bezúhonnost
- Praktické a samostatné myšlení
- Pečlivost, samostatnost, flexibilita, loajalita
- Dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování
- Základní znalosti práce na PC
Nabízíme:
- Stabilní zaměstnání s přidanou hodnotou pomoci potřebným
- Příjemné pracovní prostředí
- Služební telefon, služební automobil - s možností soukromého využití
- 5 týdnů dovolené; 2 dny sick days; Zázemí stabilní neziskové organizace; Práci na plný úvazek HPP; Možnost osobního rozvoje a profesního růstu; Základní mzda 29.000 Kč, po zapracování mzda 33.000 Kč, odměny
Nástup: od 1.12.2024
Pokud Vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na adresu personalni@cbudejovice.charita.cz, tel.: 731 604 478.
Bližší informace o pozici u vedoucí služby, tel.: 731 604 187.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67096186
Zaměstnavatel:
Charita České Budějovice (60072709)
Kde budete pracovat:
Charita České Budějovice
České Budějovice , Žižkova tř. 309
Kontaktní údaje:
Tel.: 731 604 478
E-mail: personalni@cbudejovice.charita.cz