Nabídka práce Řidič nákladního automobilu v zahraniční dopravě (TIR) - Humpolec na Pelhřimovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU V ZAHRANIČNÍ DOPRAVĚ (TIR) v lokalitě Humpolec na Pelhřimovsku přichází na pracovní trh ke dni 11.03.2024 firma - zaměstnavatel INTER EXPRES servis s.r.o. (25168126). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Řidič nákladního automobilu v zahraniční dopravě (TIR)
Odvětví:
Doprava
Profesní zařazení:
Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
11.03.2024
Mzda:
35 000 až 40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Zajišťujeme přepravy mezi zeměmi EU a CZ
pravidelné linky mezi CZ a Itálií
pravidelné linky mezi CZ a Anglií

Náplň práce:
· přeprava zboží mezi CZ a Itálií

Očekáváme:

· SŠ nebo ÚSO v oboru automechanik
· komunikativní znalost AJ, NJ výhodou – ne však podmínkou
· ŘP sk. C + E, profesní průkaz
· zkušenost v mezinárodní dopravě alespoň 1 rok
· znalost celní problematiky, dohody CMR

Nabízíme:
· pracovní prostředí v dynamické logistické společnosti
· práce na nových vozech Volvo FH13 500HP a Mercedes Actros
· možnost dalšího profesního růstu
· motivující platové ohodnocení
· pracoviště v HUMPOLCI

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Praxe v povoláních:
Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
Řidičský průkaz - řidič mezinárodní kamionové dopravy
Jazykové znalosti:
Angličtina (pasivní) základy
Ruština (aktivní) slovem i písmem výhodou

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
818328
Zaměstnavatel:
INTER EXPRES servis s.r.o. (25168126)
Kde budete pracovat:
INTER EXPRES servis s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 564040200, 731557577
E-mail: ies@interexpres.cz