Nabídka práce operátor/ka v elektrotechnice - Chotěšov na Plzeňsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOR/KA V ELEKTROTECHNICE v lokalitě Chotěšov na Plzeňsku přichází na pracovní trh ke dni 20.05.2022 firma - zaměstnavatel MD ELEKTRONIK spol. s r.o. (45352585). Výše nabídnuté mzdy je 24 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
operátor/ka v elektrotechnice
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení
Počet volných míst:
190
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
20.05.2022
Mzda:
22 500 až 24 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc celkem 25 dní / rok
Jízdní výhody dotovaná firemní doprava Přeštice, Plzeň, Horšovský Týn, Stříbro
Naturální výhody Benefit program
Zvláštní prémie bonusy za doporučení, životní a prac.jubilea
Podnikové stravování
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu Dobřanská 629, Chotěšov.
Náplň práce: ruční kompletace kabelových propojek pro automobilový průmysl, obsluha výrobních strojů, práce převážně v sedě, pomocné práce související s dobrým chodem linky. Požadujeme: schopnost práce v sedě v turnusovém, třísměnném nebo po domluvě dvousměnném provozu, manuální zručnost, dobrý zrak (brýle nevadí), pečlivost, spolehlivost.
Firemní autobusová doprava jede z Horšovského Týna, Přeštic, Klatov, Plzně a Stříbra.

K projednání volného místa se uchazeč může dostavit do společnosti MD ELEKTRONIK spol.s r.o. jakýkoliv všední den (PO-PÁ) v 9:30 hod. na personální oddělení - Dobřanská 629, 332 14 Chotěšov.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Jiné dobrý zrak
Jiná způsobilost manuální zručnost

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
867043
Zaměstnavatel:
MD ELEKTRONIK spol. s r.o. (IČ: 45352585)
Kde budete pracovat:
MD ELEKTRONIK spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 377 198 999, 720 967 436
E-mail: nabor@md-elektronik.cz

Prohlédnout dalších 452 nabídek práce na Plzeňsku