Nabídka práce vědecko - výzkumné práce v oblasti materiálů - Dobřany na Plzeňsku

S novou nabídkou volného pracovního místa VĚDECKO - VÝZKUMNÉ PRÁCE V OBLASTI MATERIÁLŮ v lokalitě Dobřany na Plzeňsku přichází na pracovní trh ke dni 08.12.2021 firma - zaměstnavatel COMTES FHT a.s. (26316919). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
vědecko - výzkumné práce v oblasti materiálů
Odvětví:
Věda a výzkum
Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci ve fyzikálních oborech
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
08.12.2021
Mzda:
25 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 1 týden
Předškolní zařízení
Podnikové stravování
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu Dobřany.
Pracovní náplň:
psaní výzkumných zpráv, testování materiálů na zkušebních strojích a vyhodnocení naměřených dat, řízení a kontrola přidělených zakázek (termín dodání, kvalita provedení práce), spolupráce na běžících projektech a výzkumných záměrech, získávání nových zakázek a zákazníků, aktivní publikační činnost a podávání nových projektů

Požadavky:
VŠ, odborná praxe výhodou, ochota kontinuálního sebevzdělávání v oboru a osvojování nových zkušebních postupů

Mimo jiné nabízíme:
příspěvek na penzijní a životné pojištění, po odpracování 2 let vzniká nárok na příspěvek k penzijnímu připojištění ve výši 3% z hrubé mzdy zaměstnance, který je vyplácený každý měsíc. Po odpracování 3 let vzniká nárok na příspěvek k investičnímu životnímu pojištění ve výši 666 Kč/měsíc.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Němčina (aktivní) výhodou, není podmínkou

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
867467
Zaměstnavatel:
COMTES FHT a.s. (26316919)
Kde budete pracovat:
COMTES FHT a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 377 197 311
E-mail: ivana.krausova@comtesfht.cz

Další nabídka práce podle lokality