Nabídka práce dělník/nice v elektrotechnice - (Okres Plzeň, Okres Plzeň-jih)

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNÍK/NICE V ELEKTROTECHNICE v lokalitě (Okres Plzeň, Okres Plzeň-jih) přichází na pracovní trh ke dni 14.02.2024 firma - zaměstnavatel MD ELEKTRONIK spol. s r.o. (45352585). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 18 900 Kč .

Pracovní pozice:
dělník/nice v elektrotechnice
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení
Počet volných míst:
71
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
14.02.2024
Mzda:
18 900 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc dodatková dovolená při prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
Jiné výhody Cafeteria program, finanční bonusy k životním a prac.jubileím
Jízdní výhody dotovaná firemní doprava z Plzně, Heřm.Hutě, Merlína, Horšovského Týnu a Přeštic
Naturální výhody právní poradna, stipendijní programy, sport. a kulturní akce pro zaměstnance ...
Zvláštní prémie 13.mzda; jednorázové přípisy benefitních bodů
Podnikové stravování možnost závodního stravování, případně stravenky (pro pracoviště Plzeň)
Místo výkonu: Dobřanská 629, Chotěšov; Úněšovská 2013/10, Plzeň
Popis pozice:
ruční kompletace kabelových propojek pro automobilový průmysl, samostatná obsluha výrobních strojů, zpracování aktuální výrobní zakázky dle příslušné výrobní dokumentace, vyplnění výrobní dokumentace pro zpracovanou zakázku, péče o svěřené nástroje, přípravky, pomůcky a ruční nářadí, udržování pořádku na pracovišti, práce ve směnném provozu - 3 směny / turnus / 12ti hodinové směny, manuální zručnost - jemná motorika (práce s jemnými díly), dobrý zrak (brýle nevadí), početní gramotnost, pečlivost, spolehlivost, práce vestoje i vsedě (dle pracovního zařazení)

K projednání volného místa se uchazeč může dostavit do společnosti MD ELEKTRONIK spol.s r.o. jakýkoliv všední den (PO-PÁ) v 9:30 hod. na personální oddělení - Dobřanská 629, 332 14 Chotěšov, nebo tel. 377198857, 720967436, e-mail: lucie.cerna@md-elektronik.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
867506
Zaměstnavatel:
MD ELEKTRONIK spol. s r.o. (45352585)
Kde budete pracovat:
MD ELEKTRONIK spol. s r.o., Chotěšov a Plzeň
Kontaktní údaje:
Tel.: 720 967 436
E-mail: lucie.cerna@md-elektronik.cz