Nabídka práce Příslušník/ce Policie ČR - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa PŘÍSLUŠNÍK/CE POLICIE ČR v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 29.12.2023 firma - zaměstnavatel Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy (75151472). Výše nabídnuté mzdy je 39 900 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Příslušník/ce Policie ČR
Odvětví:
Obrana a ochrana
Profesní zařazení:
Policisté
Počet volných míst:
300
Úvazek:
Služební poměr
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
29.12.2023
Mzda:
30 070 až 39 900 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Kontakty:
Personální pracoviště:
" Sokolovská 623/251, Praha 9: tel. 222 211 111, e-mail: krpa.nabor@pcr.cz
" Kongresová 2/1666, Praha 4: tel. 703 823 840, e-mail: krpa.nabor@pcr.cz

Krajské ředitelství Policie Praha hledá kolegy a kolegyně, parťáky, kteří budou hrdí na svoji profesi dopravního, cizineckého a pořádkového policisty

Jaká bude Vaše náplň práce:
- Pátrání po hledaných a pohřešovaných osobách
- Ochrana osob a majetku
- Hlídková činnost a kontrola osob
- Výkon činnosti v prvosledových hlídkách
- Zajišťování pořádku na velkých sportovních a kulturních akcích
- Eskortní činnost nebezpečných pachatelů
- Zasahování na místech mimořádných událostí
- Kontrola nelegálně pobývajících a pracujících cizinců na území Prahy
- Schengenské pátrání po migrantech převážených ve skrytu dodávek a kamionů
- Vyhošťování cizinců na vnější hranice České republiky
- Výkon služby dopravní policie na moderních motocyklech
- Kontrola řidičů za využití nejmodernější techniky ke zjišťování rychlosti vozidel
- Podílení se na zajišťování ochrany a ozbrojených doprovodů prezidenta České republiky

Požadujeme:
- Občanství České republiky
- Věk 18 let
- Výpis z RT
- Středoškolské vzdělání zakončené maturitou
- Dobrá fyzická, osobnostní a zdravotní způsobilost

Co Vám můžeme nabídnout:
- Po ukončení Základní odborné přípravy, tzn. po roce plat 39.900,-/hrubého
- Perspektivní zázemí organizace s možností kariérního růstu
- Práci ve směnném (8,12,24 hodinové směny) a nesměnném provozu
- Možnost získání řidičského oprávnění pro skupiny A, D1, D
- Výcvik ke zdokonalování v řízení vozidel na polygonu
- Výcvik k řízení speciálních vozidel určených k opatření na státních hranicích
- Výcvik střelby z pistole, samopalu, brokovnice nebo použití taseru
- Školení na odhalování padělaných dokladů
- Školení znalostí pro boj s organizovanou nelegální migrací
- Volný vstup do moderně vybavených posiloven
- Možnost vysokoškolského studia na Policejní akademii při zaměstnání
- Náborový příspěvek 150.000,-Kč
- Pro mimopražské policisty je zajištěno ubytování 20 let zdarma
- Odchodné a výsluhový příspěvek
- 6 týdnů dovolené
- Příspěvek na stravu s možností odběru na několika místech Prahy
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Bezúročná půjčka

Důležitá informace pro zájemce:
Každé úterý a čtvrtek, vždy ve 13 hodin, probíhá na Skype informativní schůzka k možnosti Vašeho uplatnění u Krajského ředitelství policie hl. m Prahy. Je nutné si dát do vyhledávače Skype "Nábor policie Praha" a rovnou volat video hovorem, do skupinové schůzky budete přidání.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vás.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
912639
Zaměstnavatel:
Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy (75151472)
Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy- místo výkonu práce
Kontaktní údaje:
Tel.: 974891434,439,428, 435
E-mail: krpa.nabor@pcr.cz

Další nabídka práce podle lokality