Nabídka práce Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - provozovna MIDIAN - CORAL v.o.s. Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA OSTATNÍCH STACIONÁRNÍCH STROJŮ A ZAŘÍZENÍ JINDE NEUVEDENÁ v lokalitě provozovna MIDIAN - CORAL v.o.s. Praha přichází na pracovní trh ke dni 10.11.2023 firma - zaměstnavatel MIDIAN - CORAL v.o.s. (25702866). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 20 200 Kč .

Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
Odvětví:
Výroba a provoz
Počet volných míst:
3
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
10.11.2023
Mzda:
20 200 Kč
Náplň práce: nastavování , řízení a kontrolování různých stacionárních strojů a zařízení , zjišťování poruch a přijímání koreekčních opatření , zjišťování zda produkce neobsahuje vady a nastavení strojů je v souladu se specifikacemi , provozní údržba a čištění , zaznamenávání údajů a vedení záznamů o výrobě. pracoví činnosti mohou zahrnovat také dohled nad dalšími pracovníky

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
945907
Zaměstnavatel:
MIDIAN - CORAL v.o.s. (25702866)
Kde budete pracovat:
MIDIAN - CORAL v.o.s. Praha
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 562 918
E-mail: nataliya.futov@midiancoral.cz

Další nabídka práce podle lokality