Nabídka práce Operátoři výroby - Popovičky na Praze východ

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOŘI VÝROBY v lokalitě Popovičky na Praze východ přichází na pracovní trh ke dni 22.11.2021 firma - zaměstnavatel RLC Praha a.s. (26420601). Výše nabídnuté mzdy je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Operátoři výroby
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení
Počet volných míst:
3
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.11.2021
Mzda:
21 480 až 30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Místo pracoviště:
- Popovičky 100

Prvotní kontakt:
- +420 271 001 224 Po-Pá
- E-mail: sedivy@rlc.cz
- Osobně: Od 7.30 hod. do 14.00 hod. Popovičky 100 (sídlo firmy)

Upřesňující informace:
Náplň práce:
- Dílčí operace při konektorování - zakončování optických propojovacích kabelů
- Odvíjení a stříhání optických kabelů a vláken
- Příprava kabelů na jejich zakončení, stripování izolace
- Kompletace, lepení a leštění optických konektorů
- Testování - měření
- Prvotní balení hotových výrobků aj.

Požadavky na zaměstnance:
- Nutná manuální zručnost, trpělivost, systematičnost a pečlivost
- Schopnost a ochota učit se novým věcem v dynamicky se rozvíjejícím oboru s inovovanou technologií

Zaměstnanecké výhody:
- Stravenky

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
985483
Zaměstnavatel:
RLC Praha a.s. (26420601)
Kde budete pracovat:
RLC Praha a.s. - sídlo
Kontaktní údaje:
Tel.: 271 001 224
E-mail: sedivy@rlc.cz

Další nabídka práce podle lokality