Nabídka práce Dělníci do výroby - Kamýk nad Vltavou na Příbramsku

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNÍCI DO VÝROBY v lokalitě Kamýk nad Vltavou na Příbramsku přichází na pracovní trh ke dni 01.03.2024 firma - zaměstnavatel SPÁLENSKÝ - DŘEVĚNÉ LIŠTY, s.r.o. (27200019). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 19 500 Kč .

Pracovní pozice:
Dělníci do výroby
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Pomocní dělníci ve výrobě
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
01.03.2024
Mzda:
19 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Pozice: dělníci do výroby
OC
Náplň práce: řezání a frézování dřevěného materiálu
Požadujeme: pečlivost, manuální zručnost podmínkou, spolehlivost a zodpovědnost
Nástup možný ihned na dobu neurčitou. Mzda: 19 500,- Kč
Kontakt: Spálenský Jan, e-mail: jan@spalensky.cz
Místo výkonu práce: SPÁLENSKÝ - DŘEVĚNÉ LIŠTY, s.r.o., Kamýk nad Vltavou č.p. 132, 262 63 Kamýk nad Vltavou

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Jiné pečlivost, manuální zručnost, spolehlivost a zodpovědnost

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
1046737
Zaměstnavatel:
SPÁLENSKÝ - DŘEVĚNÉ LIŠTY, s.r.o. (27200019)
Kde budete pracovat:
SPÁLENSKÝ - DŘEVĚNÉ LIŠTY, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 318 841 128
E-mail: jan@spalensky.cz