Nabídka práce Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení - Pohořelice na Brněnsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍCI V OBLASTI SPRÁVY PODNIKU, ADMINISTRATIVNÍCH A PODPŮRNÝCH ČINNOSTÍ JINDE NEUVEDENÍ v lokalitě Pohořelice na Brněnsku přichází na pracovní trh ke dni 25.01.2021 firma - zaměstnavatel Eaton Elektrotechnika s.r.o. (49811894). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 45 000 Kč .

Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení
Odvětví:
Administrativa
Management
Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.01.2021
Mzda:
45 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt e-mailem.
Projektový manažer

Uchazeč je zodpovědný za podporu a rozvoj obchodních případů, chod významných projektů, připravuje dokumentaci ke schvalování projektů a zajišťuje standarty kvality.

Náplň práce zahrnuje následující:
" Detailní projektování
" Zajištění správy procesů kolem projektové činnosti
" Zajišťuje vysoké standarty v oblasti účetnictví, kontrolingu a projektování
" Používá ProLaunch STP
" Je zodpovědný za údržbu a realizaci komunikačních plánů

Požadavky: vysokoškolské vzdělání, angličtina na profesní úrovni, rozsáhlé znalosti v oblasti Supply Chain procesů (distribuce, logistika, výroba, projektování), zkušenosti s řízením projektů, výborná schopnost pracovat v týmu, komunikační a organizační schopnosti.
Místo výkonu práce: Průmyslová 1506, 691 23 Pohořelice

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
115443
Zaměstnavatel:
Eaton Elektrotechnika s.r.o. (49811894)
Kde budete pracovat:
Eaton Elektrotechnika s.r.o. - 03
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 777 747 663
E-mail: adriana.hajkova@ibs-sro.com

Další nabídka práce podle lokality