Nabídka práce ELEKTRIKÁŘ/-KA - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa ELEKTRIKÁŘ/-KA v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 03.02.2021 firma - zaměstnavatel ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. (42228573). Výše nabídnuté mzdy je 20 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
ELEKTRIKÁŘ/-KA
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Elektromechanici
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.02.2021
Mzda:
18 500 až 20 000 Kč
Místo výkonu práce: Vážní č.p. 1171, 500 03 Hradec Králové 3

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: Jedná se o práci v elektrodílně, kde se tvoří rozvaděče pro výtahy.
- Požadujeme: min. základní vzdělání; praxe v oboru nutná; ŘP sk. B a znalost vyhlášky 50 výhodou, ne však podmínkou
- Nabízíme: stravenky Ticket Restaurant
- V případě zájmu kontaktujte: pí. Brejtrová, tel.: 775 636 006 (volat 8:00 - 15:00 hod.), e-mail: brejtrova@elektromosev.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
318015
Zaměstnavatel:
ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. (42228573)
Kde budete pracovat:
ELEKTRO MOSEV spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 775 636 006
E-mail: brejtrova@elektromosev.cz

Další nabídka práce podle lokality