Nabídka práce STAVEBNÍ DĚLNÍK/-ICE - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa STAVEBNÍ DĚLNÍK/-ICE v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 02.11.2017 firma - zaměstnavatel WOOLY CONNECT s.r.o. (04385608). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 18 000 Kč .

Pracovní pozice:
STAVEBNÍ DĚLNÍK/-ICE
Odvětví:
Stavebnictví
Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby
Počet volných míst:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.11.2017
Mzda:
18 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce: Hradec Králové

- PP na dobu určitou do 30. 12. 2018, nástup možný ihned, pružná pracovní doba
- Náplň práce: Zateplování panelového domu v Hradci Králové. Přípravna fáze: Strojové mytí omítky, oblepování okenic, balkonových dveří, demontáž parapetu. Pokročilá fáze: Zateplování pomocí sádrokartonů.
- Požadujeme: zkušenost se stavebními prácemi, spolehlivost
- Nabízíme: bonusy po dokončení projektu, možnost navázání dlouhodobé spolupráce na jiných projektech, možnost zprostředkování ubytování
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně na adrese: Československé armády 287, Hradec Králové
Kontaktní osoby: Vladyslava Doychak, Pavel Kořínek, tel.: 776 639 180, 605 732 206 (volat 8:00 - 17:00 hod.), e-mail: v.doychak@gmail.com, pablo.kor@icloud.com

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
319211
Zaměstnavatel:
WOOLY CONNECT s.r.o. (04385608)
Kde budete pracovat:
WOOLY CONNECT s.r.o. - místo výkonu práce Hradec Králové
Kontaktní údaje:
Tel.: 776 639 180, 605 7322 06
E-mail: v.doychak@gmail.com, pablo.kor@icloud.com

Další nabídka práce podle lokality