Nabídka práce KVALIFIKOVANÝ/-Á STAVEBNÍ DĚLNÍK/-ICE - (Okres Jindřichův Hradec, Okres Praha, Okres Benešov,.. Celkem 77 okresů)

S novou nabídkou volného pracovního místa KVALIFIKOVANÝ/-Á STAVEBNÍ DĚLNÍK/-ICE v lokalitě (Okres Jindřichův Hradec, Okres Praha, Okres Benešov,.. Celkem 77 okresů) přichází na pracovní trh ke dni 08.06.2023 firma - zaměstnavatel ATM CZ a.s. (28488300). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 18 500 Kč .

Pracovní pozice:
KVALIFIKOVANÝ/-Á STAVEBNÍ DĚLNÍK/-ICE
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby
Počet volných míst:
4
Úvazek:
Dohoda o pracovní činnosti
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
08.06.2023
Mzda:
18 500 Kč
- DPČ na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 5. 2018
- Náplň práce: zemní práce, rekonstrukce vozovek a výstavba zpevněných ploch, výstavba parkovacích ploch, chodníků a komunikací ze zámkových, zatravňovacích a dalších typů dlažeb
- Požadujeme: praxi v oblasti zemních prací a výstavby vozovek min. 3 rok, řidičský průkaz sk. B, další skupiny ev. strojnické průkazy výhodou
- Práce po celé ČR, též o víkendech
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky. Kontaktní osoba: Michaličková Petra, tel. 602 241 147, e-mail: info@atmcz.cz, po domluvě se můžete dostavit na adresu provozovny firmy: Klacovská 647, Svobodné Dvory, 503 11 Hradec Králové (v pondělí až pátek v době od 9 do 16 hod)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
320698
Zaměstnavatel:
ATM CZ a.s. (28488300)
Kde budete pracovat:
ATM CZ a.s.- pracoviště: CELÁ ČR
Kontaktní údaje:
E-mail: info@atmcz.cz