Nabídka práce NÁSTROJAŘ/-KA - Blešno na Královéhradecku

S novou nabídkou volného pracovního místa NÁSTROJAŘ/-KA v lokalitě Blešno na Královéhradecku přichází na pracovní trh ke dni 31.08.2021 firma - zaměstnavatel REPOZ společnost s ručením omezeným (zkratka s.r.o.) (63219697). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 18 500 Kč .

Pracovní pozice:
NÁSTROJAŘ/-KA
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Nástrojaři
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
31.08.2021
Mzda:
18 500 Kč
- Místo výkonu práce: Blešno č.p. 111 Třebechovice pod Orebem
- PP na dobu neurčitou, nástup 1.10.2018
- Náplň práce: montáž strojů pro pekaře
- V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu 605981386 nebo na emailu libor@repoz.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
322319
REPOZ společnost s ručením omezeným (zkratka s.r.o.) (63219697)
Kde budete pracovat:
REPOZ s.r.o., Blešno
Kontaktní údaje:
Tel.: 605 981 386
E-mail: libor@repoz.cz

Další nabídka práce podle lokality