Nabídka práce SKLADNÍK/-ICE - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa SKLADNÍK/-ICE v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 12.03.2019 firma - zaměstnavatel DÍTĚ LOGISTIC s.r.o. (27536416). Výše nabídnuté mzdy je 27 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
SKLADNÍK/-ICE
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
12.03.2019
Mzda:
24 000 až 27 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
CZ-ISCO: 83443 Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
- Místo výkonu práce: DÍTĚ LOGISTIC s.r.o., Kladská č.p. 1082/67, Slezské Předměstí, 50003, Hradec Králové
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: skladová manipulace, nakládka a vykládka palet v rámci pracovní činnosti, příp. údržba areálu budov, trávníků ap.
- Požadujeme: samostatnost, dochvilnost, zodpovědný přístup ke svěřené pracovní činnosti, praxi na VZV (příp. zaškolíme), bezúhonnost
- Nabízíme: příspěvek na stravování, profesní vzdělávání
- V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailovou adresu: lubor.dite@ditelogistic.cz nebo volejte v čase 7:30-16:00 na tel. číslo 602 240 095, kontaktní osoba: Dítě Lubor

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
323630
Zaměstnavatel:
DÍTĚ LOGISTIC s.r.o. (27536416)
Kde budete pracovat:
DÍTĚ LOGISTIC s.r.o. HK
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 240 095
E-mail: lubor.dite@ditelogistic.cz