Nabídka práce ŘIDIČ/-KA SK. B - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ/-KA SK. B v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 10.10.2023 firma - zaměstnavatel Zdeno Liháň (74859200). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 14 740 Kč .

Pracovní pozice:
ŘIDIČ/-KA SK. B
Odvětví:
Doprava
Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
10.10.2023
Mzda:
14 740 Kč
CZ-ISCO: 83221 Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)
- Místo výkonu práce: Miroslava Hájka č.p. 748/42a, Malšovice, 500 09 Hradec Králové 9
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: rozvoz jídla po HK
- Komunikativní znalost Aj vítána
- Nabízíme: jídlo a pití zdarma
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Liháň Zdeno, tel.: 777 707 147, e-mail: zdenolihan@seznam.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
324433
Zaměstnavatel:
Zdeno Liháň (74859200)
Kde budete pracovat:
Zdeno Liháň - Malšovice
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 707 147
E-mail: zdenolihan@seznam.cz

Další nabídka práce podle lokality