Nabídka práce DĚLNÍK/-ICE MONTÁŽE - Humburky na Královéhradecku

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNÍK/-ICE MONTÁŽE v lokalitě Humburky na Královéhradecku přichází na pracovní trh ke dni 31.08.2021 firma - zaměstnavatel VÝPRACHTICKÝ s.r.o. (27469051). Výše nabídnuté mzdy je 20 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
DĚLNÍK/-ICE MONTÁŽE
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
31.08.2021
Mzda:
18 000 až 20 000 Kč
CZ-ISCO: 82199 Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů
- Místo výkonu práce: Humburky č.p. 2, 504 01 Nový Bydžov
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: kontrola a opracovávání výrobků
- Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a ochotu učit se novému
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Prouzová Světluše, tel.: 731 658 384 (denně 8 - 14 hod), e-mail: prouzova@vyprachticky.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
324490
Zaměstnavatel:
VÝPRACHTICKÝ s.r.o. (27469051)
Kde budete pracovat:
VÝPRACHTICKÝ s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 731 658 384
E-mail: prouzova@vyprachticky.cz