Nabídka práce POMOCNÍ DĚLNÍCI/-CE VE VÝSTAVBĚ BUDOV - Dětenice na Jičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa POMOCNÍ DĚLNÍCI/-CE VE VÝSTAVBĚ BUDOV v lokalitě Dětenice na Jičínsku přichází na pracovní trh ke dni 20.11.2023 firma - zaměstnavatel Vastoria s.r.o. (07282311). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 17 300 Kč .

Pracovní pozice:
POMOCNÍ DĚLNÍCI/-CE VE VÝSTAVBĚ BUDOV
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
20.11.2023
Mzda:
17 300 Kč
V případě zájmu kontaktujte pana Vasyla Vasyliuka na emailové adrese: vastoria84@gmail.com nebo telefonním čísle: 776 673 082 (od 10.00 do 16.00hod.)
Po předchozí telefonické domluvě schůzka jednou týdně v místě výkonu práce vždy ve 14.00 hod.
Náplň práce:
čištění použitých cihel a provádění dalších jednoduchých pracovních činností při demolici budov;
míchání materiálů, jako jsou beton, omítka a malta;
kopání a zaplňování jam a příkopů s použitím ručních nástrojů;
rozhazování písku, zeminy, štěrku a podobných materiálů;
nakládání a vykládání stavebních materiálů a zařízení a jejich přeprava po staveništi s použitím vozíků;
úklid pracovišť a odstraňování různých překážek.
Prašné prostředí, úklidové prostředky, práce o víkendech.
Pozice je vhodná i pro cizince na zaměstnanecké karty.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
385619
Zaměstnavatel:
Vastoria s.r.o. (07282311)
Kde budete pracovat:
Vastoria s.r.o., zámek Dětenice
Kontaktní údaje:
Tel.: 776673082
E-mail: vastoria84@gmail.com

Další nabídka práce podle lokality