Nabídka práce stavební dělník - Kyselovice na Kroměřížsku

S novou nabídkou volného pracovního místa STAVEBNÍ DĚLNÍK v lokalitě Kyselovice na Kroměřížsku přichází na pracovní trh ke dni 05.04.2022 firma - zaměstnavatel Milan Topič (18162398). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 18 500 Kč .

Pracovní pozice:
stavební dělník
Odvětví:
Stavebnictví (volná místa na Kroměřížsku)
Profesní zařazení:
Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.04.2022
Mzda:
18 500 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody odměny, osobní benefity, dovoz do práce
PRACOVIŠTĚ Kyselovice- práce v rámci Střední a Severní Moravy
- náplň práce: zednické práce, betonáže, vyzdívání, armování
- požadavky: ZŠ vzdělání, ŘP sk. B výhodou, pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 hod.
- benefity: odměny, osobní benefity, dovoz do práce
- kontakt osobně v sídle každé pondělí v době 8.00-9.00 hod., kontakt telefonicky v době Po-Pá 8.00-20.00 hod. (603 848 055), popř. zasílejte písemné žádosti na e-mail: seprom@seprom.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
507672
Zaměstnavatel:
Milan Topič (IČ: 18162398)
Kde budete pracovat:
Milan Topič, SEPROM
Kontaktní údaje:
Tel.: 603 848 055, 573 351 820
E-mail: seprom@seprom.cz

Prohlédnout dalších 731 nabídek práce na Kroměřížsku