Nabídka práce Seřizovač a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - Zruč nad Sázavou na Kutnohorsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SEŘIZOVAČ A OBSLUHA OBRÁBĚCÍCH STROJŮ (KROMĚ DŘEVOOBRÁBĚCÍCH) v lokalitě Zruč nad Sázavou na Kutnohorsku přichází na pracovní trh ke dni 13.12.2023 firma - zaměstnavatel Wikov Sázavan s.r.o. (48950874). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Seřizovač a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
13.12.2023
Mzda:
22 000 až 35 000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: strojírenská výroba vysokého odborného stupně, obsluha 3 či 5 osého frézovacího centra.
POŽADUJEME:znalost práce s řídícím systémem, znalost čtení technických výkresů, znalost nástrojů a materiálů, znalost českého/slovenského jazyka - výhoda, nikoliv podmínka.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
- 5 týdnů dovolené
- Dotované závodní stravování v budově společnosti
- Každoroční navyšování mezd
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na dopravu
- Pololetní odměny na dovolenou a vánoční svátky
- Zajímavé příplatky za směny
- Podpora profesního růstu
- Příjemná pracovní atmosféra
- Firemní akce

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
519090
Zaměstnavatel:
Wikov Sázavan s.r.o. (48950874)
Kde budete pracovat:
Wikov Sázavan s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 605 844 111
E-mail: mrosko@wikov.com