Nabídka práce stavební strojník/strojnice - Roudnice nad Labem na Litoměřicku

S novou nabídkou volného pracovního místa STAVEBNÍ STROJNÍK/STROJNICE v lokalitě Roudnice nad Labem na Litoměřicku přichází na pracovní trh ke dni 06.03.2024 firma - zaměstnavatel GKR VRTY s.r.o. (28478762). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 20 000 Kč .

Pracovní pozice:
stavební strojník/strojnice
Odvětví:
Stavebnictví
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Vrtači při stavebních činnostech
Počet volných míst:
5
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
06.03.2024
Mzda:
20 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
náplň práce:
obsluha nakladače, manipulace s vrtným nářadím a konstrukčními prvky, kontrola při betonáži.
Požadujeme:
- praxi v oboru.
- řidičský průkaz skupiny B,C
- strojní průkaz
Na služebních cestách poskytnuto ubytování, stravné.
Způsob prvního kontaktu: e-mailem, telefonicky od 8.00-15.00 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
569291
Zaměstnavatel:
GKR VRTY s.r.o. (28478762)
Kde budete pracovat:
GKR VRTY s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 416 911 111; 724 257 830
E-mail: i.starczewska@gkr.cz