Nabídka práce Traktoristé a obsluha zemědělských strojů - Dlouhá Lhota na Mladoboleslavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa TRAKTORISTÉ A OBSLUHA ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ v lokalitě Dlouhá Lhota na Mladoboleslavsku přichází na pracovní trh ke dni 08.04.2024 firma - zaměstnavatel Zemědělská akciová společnost Březno (61672700). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Traktoristé a obsluha zemědělských strojů
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Doprava
Profesní zařazení:
Řidiči a obsluha zemědělských strojů
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Neurčeno
Změněno dne:
08.04.2024
Mzda:
25 000 až 35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce:
Středisko dílen
Dlouhá Lhota č.p. 15
294 05 Dlouhá Lhota u Ml.Boles.
Prvotní kontakt: telefonicky: 326 397 280 (6:30-14:30 hod.) nebo emailem: jonasv@email.cz

Náplň práce: traktorista a obsluha zemědělských strojů.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
601795
Zaměstnavatel:
Zemědělská akciová společnost Březno (61672700)
Kde budete pracovat:
Zemědělská akciová společnost Březno-Dlouhá Lhota
Kontaktní údaje:
Tel.: 326 397 280
E-mail: jonasv@email.cz

Další nabídka práce podle lokality