Nabídka práce Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat - noční porodník - Dobrovice na Mladoboleslavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OŠETŘOVATEL/KA HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT - NOČNÍ PORODNÍK v lokalitě Dobrovice na Mladoboleslavsku přichází na pracovní trh ke dni 25.03.2024 firma - zaměstnavatel LIPRA PORK, a.s. (46356118). Výše nabídnuté mzdy je 19 500 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat - noční porodník
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Profesní zařazení:
Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí
Počet volných míst:
8
Směnnost:
Noční provoz
Změněno dne:
25.03.2024
Mzda:
18 900 až 19 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce:
provoz Libichov - pošta Luštěnice

Prvotní kontakt: tel.: 602 125 971, e-mail: lenka.palivcova@liprapork.cz nebo osobně

Požadujeme:
- dobrý zdravotní stav
- dobrá pracovní morálka a flexibilita
- kladný a přívětivý přístup k zacházení se zvířaty

Náplň práce:
- práce se zvířaty - krmení, ošetřování, manipulace se zvířaty, evidence
- pro muže - drobná údržba
- mytí a úklid provozu + jiné práce spojené s výrobou

K základní mzdě je vyplacena pohyblivá složka mzdy, a to na základě výkonnosti.

Zaměstnanecké výhody: Zaměstnání ve stabilní společnosti, penzijní připojištění, stravenky, volnočasové benefity, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
605375
Zaměstnavatel:
LIPRA PORK, a.s. (46356118)
Kde budete pracovat:
LIPRA PORK, a. s. - provoz Libichov
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 125 971
E-mail: lenka.palivcova@liprapork.cz

Další nabídka práce podle lokality