Nabídka práce NÁBOR A VEDENÍ OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ/ZÁSTUPKYŇ S EDUKAČNÍMI PUBLIKACEMI - (Okres Náchod)

S novou nabídkou volného pracovního místa NÁBOR A VEDENÍ OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ/ZÁSTUPKYŇ S EDUKAČNÍMI PUBLIKACEMI v lokalitě (Okres Náchod) přichází na pracovní trh ke dni 04.04.2024 firma - zaměstnavatel EDUCA KIDS s.r.o. (04877942). Výše nabídnuté mzdy za (25 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

NÁBOR A VEDENÍ OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ/ZÁSTUPKYŇ S EDUKAČNÍMI PUBLIKACEMI
Odvětví:
Finance
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
25
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
04.04.2024
Mzda:
30 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody profesní a odborný růst, zajímavé finanční ohodnocení atd.
Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Plný pracovní úvazek s možností zkráceného (v případě zkráceného pracovního úvazku se jedná min. o 25 hodin týdně).
Místo výkonu práce: okres Náchod.

Náplň práce: organizování činnosti obchodního oddělení a jeho vedení, motivace a celková podpora; zadávání inzerátů na pracovní portály; výběr nových spolupracovníků telefonicky, skypem.

Požadavky: základní znalost MS Word, MS Excel; organizační a komunikační schopnosti; flexibilita při práci; ochota učit se nové věci; vlastní automobil výhodou.

Zaměstnanecké výhody: profesní a odborný růst, zajímavé finanční ohodnocení, stabilní a zajímavé zaměstnání.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: martin.potocar@educaprint.eu

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC - základní dovednosti PC MS Word, MS Excel

Ano, EDUCA KIDS s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
635913
Zaměstnavatel:
EDUCA KIDS s.r.o. (04877942)
Kde budete pracovat:
EDUCA KIDS s.r.o. - pracoviště
Kontaktní údaje:
E-mail: martin.potocar@educaprint.eu

Další nabídka práce podle lokality