Nabídka práce Obchodní zástupci - Hradec Králové, Chrudim, Jičín, Kolín, Kutná Hora, Náchod, Nymburk, Pardubice, Rychnov nad Kněžnou, Svitavy, Trutnov, Ústí nad Orlicí

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ ZÁSTUPCI v lokalitě Hradec Králové, Chrudim, Jičín, Kolín, Kutná Hora, Náchod, Nymburk, Pardubice, Rychnov nad Kněžnou, Svitavy, Trutnov, Ústí nad Orlicí přichází na pracovní trh ke dni 14.06.2017 firma - zaměstnavatel KAUMY s.r.o. (48395218). Výše nabídnuté mzdy je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Obchodní zástupci
Odvětví:
Finance (nabídky práce na Novojičínsku)
Obchod a cestovní ruch (nabídky práce na Novojičínsku)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
14.06.2017
Mzda:
20 000 až 30 000 Kč
z: 14.6.2017 Pracoviště: Královéhradecký, Pardubický, Středočeský kraj - práce s denním vyjížděním z domova.
Požadavky: ŘP sk. B
Pracovní náplň: péče o zákazníky společnosti, zajištění vystavení zboží v řetězcích, komunikace, reporting společnosti.
Nabízíme: 25 dnů dovolené, stravenky, služební vozidlo i k soukromému použití, možnost kariérního růstu, stabilní zaměstnavatel (25 let na trhu).
Kontakt: životopis a motivační dopis poslat na e-mail: havel@kaumy.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
652537
Zaměstnavatel:
KAUMY s.r.o. (IČ: 48395218)
Kde budete pracovat:
KAUMY s.r.o. Královéhradecký, Pardubický, Středočeský kraj
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 963 405
E-mail: havel@kaumy.cz

Prohlédnout dalších 721 nabídek práce na Novojičínsku