Nabídka práce OBSLUHA TKACÍCH STROJŮ - Hořice na Jičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA TKACÍCH STROJŮ v lokalitě Hořice na Jičínsku přichází na pracovní trh ke dni 14.03.2024 firma - zaměstnavatel MILETA a.s. (45534403). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 27 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
OBSLUHA TKACÍCH STROJŮ
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha tkacích strojů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
14.03.2024
Mzda:
23 300 až 27 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jízdní výhody
Kontakt: Mgr. Urrea, e-mail: monika.urrea@mileta.cz, tel.: 493 654 463 (8:00- 15:00 hod.)
Náplň práce:
rozsuk. přísuk
Požadujeme:
střední odborné vzdělání s výučním listem- výuční list v textilním oboru výhodou.
Nabízíme:
dotované stravování, 5 týdnů dovolené, svoz zaměstnanců na víkendové směny.
Vhodné i pro cizince na zaměstnanecké karty.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66453397
Zaměstnavatel:
MILETA a.s. (45534403)
Kde budete pracovat:
MILETA a.s.- pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 493 654 463
E-mail: monika.urrea@mileta.cz

Další nabídka práce podle lokality