Nabídka práce ZEMĚDĚLSKÝ TECHNIK, DĚLNÍK - TRAKTORISTA - Chudenín na Klatovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ZEMĚDĚLSKÝ TECHNIK, DĚLNÍK - TRAKTORISTA v lokalitě Chudenín na Klatovsku přichází na pracovní trh ke dni 22.05.2023 firma - zaměstnavatel LANDSCAPE MANAGEMENT a.s. (27080129). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
ZEMĚDĚLSKÝ TECHNIK, DĚLNÍK - TRAKTORISTA
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Doprava
Profesní zařazení:
Řidiči a obsluha zemědělských strojů
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.05.2023
Mzda:
30 000 až 35 000 Kč
POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. B, T, skutečný zájem o práci v zemědělství, základní znalost zemědělských prací se stroji a traktory, kladný vztah k zemědělství a velkým zvířatům, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost
VÝHODOU: svářečský kurz
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha zemědělské mechanizace - sečení luk, balíkování, hnojení; základní činnosti okolo stáda
NABÍZÍME: zkušební den, prohlídku aerálu, strojů a zařízení, stabilitu zaměstnání, práci na plný úvazek, zaučení, zajímavé finanční ohodnocení
Pro sjednání osobní schůzky nutný nejdříve telefonický nebo e-mailový kontakt.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66457030
Zaměstnavatel:
LANDSCAPE MANAGEMENT a.s. (27080129)
Kde budete pracovat:
LANDSCAPE MANAGEMENT a.s. - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 604 225 533
E-mail: lubos@kozeluh.eu