Nabídka práce PROJEKTANT/PROJEKTANTKA DOPRAVNÍCH KOLEJOVÝCH STAVEB - Prostějov

S novou nabídkou volného pracovního místa PROJEKTANT/PROJEKTANTKA DOPRAVNÍCH KOLEJOVÝCH STAVEB v lokalitě Prostějov přichází na pracovní trh ke dni 26.03.2024 firma - zaměstnavatel F-PROJEKT-DOPRAVNÍ STAVBY s.r.o. (28307453). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 27 000 Kč .

Pracovní pozice:
PROJEKTANT/PROJEKTANTKA DOPRAVNÍCH KOLEJOVÝCH STAVEB
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Inženýři projektanti inženýrských děl
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.03.2024
Mzda:
27 000 Kč
Nástup možný ihned. I ABSOLVENTI. Životopisy zasílat na e-mail: fprojekt@fprojekt.cz
Tel. kontakt: 582 334 259, 725 818 835. Pracoviště: Janáčkova č.p. 4642/5d, Prostějov. Pracovní doba: rozvržení pracovní doby dle domluvy (plný úvazek)
Požadujeme: ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání (1. nebo 2. stupeň) s příslušným zaměřením (konstrukce a doprava), prácet v programu autoCAD, CADKON, v programech MS Office, aktivní řidič motorového vozidla - ŘP skupiny B, orientaci v související legislativě a normách, zájem o obor stavitelství a chuť rozšiřovat své znalosti, schopnost pracovat jak v týmu, tak i samostatně, aktivní a zodpovědný přístup k práci, preciznost a dostatečnou flexibilitu
Náplň práce: budete zpracovávat projektovou dokumentaci zaměřenou na kolejovou dopravu, statické výpočty, budete jednat s investory, subdodavateli a úřady, budete zajišťovat zakázky do výběrových řízení, budete vykonávat pracovní cesty k zadavatelům zakázek, úřadům a příslušným institucím, budete vykonávat další nutné související práce při projekční činnosti, budete pracovat v moderním pracovním prostředí s příjemnou firemní kulturou
Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení, odměny zakotvené ve vnitropodnikové směrnici jako násobky platového výměru podle výsledků hospodaření střediska, benefity dle vnitropodnikové směrnice (mobilní telefon, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění), zapracovaný přátelský kolektiv kreativních projektantů , výborně vybavené pracovní zázemí, podporu ve vzdělávání - účast na školeních a kurzech v potřebné problematice

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66466850
Zaměstnavatel:
F-PROJEKT-DOPRAVNÍ STAVBY s.r.o. (28307453)
Kde budete pracovat:
F-PROJEKT-DOPRAVNÍ STAVBY s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 582 334 259, 725 818 835
E-mail: fprojekt@fprojekt.cz