Nabídka práce AUTOMECHANIK / AUTOMECHANIČKA - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa AUTOMECHANIK / AUTOMECHANIČKA v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 29.01.2020 firma - zaměstnavatel AUTO HKZ s.r.o. (04927605). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
AUTOMECHANIK / AUTOMECHANIČKA
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři nákladních automobilů
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
29.01.2020
Mzda:
30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
CZ-ISCO: 72312 Mechanici a opraváři nákladních automobilů
- Místo výkonu práce: Koutníkova č.p. 581/46
Plotiště nad Labem, 503 01 Hradec Králové 16
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: oprava osobních a nákladních automobilů
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, kontaktní osoba: Hartman Tomáš, tel.: 608 583 360

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66468620
Zaměstnavatel:
AUTO HKZ s.r.o. (04927605)
Kde budete pracovat:
AUTO HKZ s.r.o. - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 608 583 360
E-mail: Inko@autohkz.cz