Nabídka práce ŘIDIČ / ŘIDIČKA C + E, C - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ / ŘIDIČKA C + E, C v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 14.01.2020 firma - zaměstnavatel HRUBÝ autodoprava s.r.o. (05770491). Výše nabídnuté mzdy je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
ŘIDIČ / ŘIDIČKA C + E, C
Odvětví:
Doprava
Profesní zařazení:
Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)
Počet volných míst:
5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
14.01.2020
Mzda:
30 000 až 50 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
CZ-ISCO: 83321 Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)
- Místo výkonu práce: Březhradská č.p. 204
Březhrad, 503 32 Hradec Králové 22
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: rozvoz potravinářského zboží pro obchodní řetězec
- Požadujeme: ŘP sk. C nebo C+E, platný profesní průkaz, schopnost a ochotu přizpůsobit se proměnlivé pracovní době
- Nabízíme: perspektivní dlouhodobé zaměstnání, zázemí stabilní české společnosti, velmi dobré mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity, stravné a další nároky dle Zákoníku práce, celou mzdu legálně na výplatní pásce
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Hodková Sára, tel.: 733 145 120, e-mail: s.hodkova@hruby-autodoprava.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66475360
Zaměstnavatel:
HRUBÝ autodoprava s.r.o. (05770491)
Kde budete pracovat:
Ahold Březhrad
Kontaktní údaje:
Tel.: 733 145 120
E-mail: s.hodkova@hruby-autodoprava.cz