Nabídka práce MONTÉR/KA VZDUCHOTECHNIKY A KLIMATIZACE, SERVISNÍ TECHNIK/ČKA - Milevsko na Písecku

S novou nabídkou volného pracovního místa MONTÉR/KA VZDUCHOTECHNIKY A KLIMATIZACE, SERVISNÍ TECHNIK/ČKA v lokalitě Milevsko na Písecku přichází na pracovní trh ke dni 02.10.2023 firma - zaměstnavatel JELÍNEK CONSTRUCT s.r.o. (01872958). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

MONTÉR/KA VZDUCHOTECHNIKY A KLIMATIZACE, SERVISNÍ TECHNIK/ČKA
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Mechanici klimatizací a chladicích zařízení
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.10.2023
Mzda:
25 000 až 35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
CIZ - doba určitá s možností prodloužení.
Náplň práce: montáž VZT a klimatizace, servis zařízení.
Místo výkonu práce je po celé ČR i v zahraniční dle zakázek.
Pracovní doba: jedna směna 6:00 - 14:30 hod.
Požadujeme: praxi v oboru, ŘP sk. B, orientace v oboru, znalost principů, velmi dobrá znalost orientace v projektové a technické dokumentaci, znalost NJ.
Výhodou: bydliště v okolí Milevska z důvodu odjezdu z adresy sídla v Milevsku.
První kontakt: pí. Drahuská Tereza, tel.: 774 057 441, e-mail: drahuska@jelinekconstruct.cz.
Osobní kontakt na adrese Sepekov 122 možný jednou týdně - čtvrtek 9-11 hod. po předchozí telefonické domluvě. Prosíme životopisy s sebou!

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66483842
Zaměstnavatel:
JELÍNEK CONSTRUCT s.r.o. (01872958)
Kde budete pracovat:
JELÍNEK CONSTRUCT s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 774 057 441
E-mail: drahuska@jelinekconstruct.cz