Nabídka práce Strojní inženýr v oblasti raketo-kosmické techniky - Kuřim na Brněnsku

S novou nabídkou volného pracovního místa STROJNÍ INŽENÝR V OBLASTI RAKETO-KOSMICKÉ TECHNIKY v lokalitě Kuřim na Brněnsku přichází na pracovní trh ke dni 27.05.2022 firma - zaměstnavatel Sobriety s.r.o. (26271061). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 70 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Strojní inženýr v oblasti raketo-kosmické techniky
Odvětví:
Věda a výzkum
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
27.05.2022
Mzda:
50 000 až 70 000 Kč
První kontakt: osobně (Náměstí 1. května 63, 664 34 Kuřim, Pondělí 7-8 hod.)

Požadavky: VŠ vzdělání v oblasti raketo-kosmické techniky, Praxe v oblasti raketo-kosmické techniky min. 5 let, AJ a RJ (pokročilá), ČJ (komunikativní), znalost programů SolidWorks, AutoCAD, MATLAB, ADAMS, CATIA.
Náplň práce: vedení vývojových projektů v oblasti vývoje raketové techniky.

Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na dovolenou, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova, Zahraniční pracovní cesty.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Místo výkonu práce: Blanenská 1288/27, 664 34 Kuřim

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Praxe v povoláních:
Dovednosti:
Práce s PC SolidWorks, AutoCAD, MATLAB, ADAMS, CATIA
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) pokročile
Čeština (neurčeno) komunikativně
Ruština (aktivní) pokročile

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66503871
Zaměstnavatel:
Sobriety s.r.o. (26271061)
Kde budete pracovat:
Sobriety s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 608929283
E-mail: vratislav.saleny@sobriety.cz