Nabídka práce ARCHITEKT/ ARCHITEKTKA - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa ARCHITEKT/ ARCHITEKTKA v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 13.03.2020 firma - zaměstnavatel GEBAS atelier architects s.r.o. (28849442). Výše nabídnuté mzdy je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
ARCHITEKT/ ARCHITEKTKA
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Stavební architekti
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
13.03.2020
Mzda:
30 000 až 50 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
ARCHITEKT/-KA
Do společnosti Gebas atelier architects hledáme kolegu na pozici architekt/ka. Hlavní náplní naší práce jsou projekty rodinných domů, jak obytných staveb, staveb občanského vybavení, tak průmyslových, polyfunkčních či sportovních objektů.
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: navrhování občanských a průmyslových staveb, ve fázi studie a dokumentací pro územní rozhodnutí; koncepční návrhy objektů; dispoziční řešení, řešení interiéru, vizualizace; tvorba projektové dokumentace všech stupňů; spolupráce s vykonavatelem inženýrské činnosti; občasné služební cesty
- Požadujeme: požadujeme samostatnou práci v software Archicad 18 a vyšší, základní - 3D modelování pro dosažení výstupů rozsahu technické dokumentace; VŠ stavební, obor pozemní stavby, nebo obor pozemní stavby a architektura; samostatnost v hledání řešení, odpovědnost, pečlivost; loajálnost vůči GAA; aktivní přístup k práci; spolehlivost; obecný přehled ve stavebnictví; zájem o stálé zlepšování našich produktů; diremní politika; technické znalosti v oboru; znalost odborné terminologie; šasovou flexibilitu; zájem o obor; svědomitý přístup k práci
- Vysoké pracovní nasazení; min. 2 roky praxe, zkušenost s předprojektovou fází až po realizaci staveb, včetně spolupráce a koordinace s dodavateli staveb; znalost stavebního práva a procesu územního a stavebního řízení; znalost Archicad 18 a vyšší; znalost práce s MS Office (především MS Excel); zodpovědnost, samostatnost a pro-aktivita v řešení problémů, příjemné vystupování; znalost anglického jazyka; ŘP skupiny B
- Nabízíme: kvalifikovanou práci v příjemném pracovním kolektivu; motivující ohodnocení úměrné výkonu; stabilní zázemí prosperující společnosti; mobilní telefon
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem
- Kontaktní osoba: pí. Lucie Malířová, tel. č.: 733 595 859; lucie.malirova@gebasatelier.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66506206
Zaměstnavatel:
GEBAS atelier architects s.r.o. (28849442)
Kde budete pracovat:
GEBAS atelier architects s.r.o.:
Kontaktní údaje:
Tel.: 733 595 859
E-mail: lucie.malirova@gebasatelier.cz