Nabídka práce Zdravotní sestra - Velké Přílepy na Praze západ

S novou nabídkou volného pracovního místa ZDRAVOTNÍ SESTRA v lokalitě Velké Přílepy na Praze západ přichází na pracovní trh ke dni 19.12.2023 firma - zaměstnavatel SCHWARZ CLINIC s.r.o. (04140125). Výše nabídnuté mzdy je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Zdravotní sestra
Odvětví:
Zdravotnictví
Pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
19.12.2023
Mzda:
30 000 až 45 000 Kč
touhu podílet se na budování nového kvalitního sytému péče praktika v ordinaci i v terénu, komunikativní, vstřícná, a spolehlivá, empatický a kladný vztah nejen k seniorům, SŠ vzdělání v oboru všeobecná nebo praktická sestra (praxe v oboru VPL a znalost ruštiny, angličtiny výhodou)
Náplň práce: organizace provozu ordinace, péče o pracienty spolu s lékaři, objednávání vakcín, léků, pacientů, veškeré záznamy v elektronické podobě, návštěvní služba pacientů v jejich domácím prostředí, práce s pokladnou, odběry krve.
5 týdnů dovolené, 3 sick days, možnost celého úvazku ve 4 pracovních dnech (pondělí - čtvrtek), po řádném zaučení (obvykle po třech měsících) možnost navýšení platu + podíl ze zisku, placené vzdělávací akce, přátelský tým, možnost nákupu produktů tradiční čínské medicíny, které prodáváme v ordinaci, za velkoobchodní ceny, italský kávovar na pracovišti.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66507227
Zaměstnavatel:
SCHWARZ CLINIC s.r.o. (04140125)
Kde budete pracovat:
SCHWARZ CLINIC s.r.o. Velké Přílepy
Kontaktní údaje:

Další nabídka práce podle lokality