Nabídka práce DĚLNÍK / DĚLNICE V OBLASTI VÝSTAVBY INŽENÝRSKÝCH DĚL - (Okres Hradec Králové)

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNÍK / DĚLNICE V OBLASTI VÝSTAVBY INŽENÝRSKÝCH DĚL v lokalitě (Okres Hradec Králové) přichází na pracovní trh ke dni 06.06.2023 firma - zaměstnavatel NADVIRNA s.r.o. (05164141). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 16 100 Kč .

Pracovní pozice:
DĚLNÍK / DĚLNICE V OBLASTI VÝSTAVBY INŽENÝRSKÝCH DĚL
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Dělníci v oblasti výstavby a údržby inženýrských děl
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
06.06.2023
Mzda:
16 100 Kč
Poznámka k nabídce práce:
CZ-ISCO: 93123 Dělníci v oblasti výstavby inženýrských děl
- Místo výkonu práce: okres Hradec Králové
- PP na dobu neurčitou, nástup od 9.4.2020
- Náplň práce: jednoduché pracovní úkoly v souvislosti s výstavbou a údržbou silnic, přehrad ap.
- Požadujeme: dobrý zdravotní stav, spolehlivost, manuální zručnost, důslednost a odpovědnost; řidičské oprávnění sk. B, C - výhodou
- Nabízíme: odměny v závislosti na pracovním výkonu
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: oksmar@seznam.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66509806
Zaměstnavatel:
NADVIRNA s.r.o. (05164141)
Kde budete pracovat:
Okres Hradec Králové
Kontaktní údaje:
E-mail: oksmar@seznam.cz